1stPlayer вентилатор Fan 120mm - F1 White Bulk
- €4.24 | 8.29лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | FAN-120-F1-WH |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1100 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Sleeve Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 41.9 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.23 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.83 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| RGB | Fixed RGB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418989667 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)