PSU XPG PROBE600B 600W BRONZE
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ADATA
Power  Total:700W +5V/+3.3V:110W, +12V:648W, -12V:3.6W, +5Vsb:12.5W Total:600W +5V/+3.3V:110W, +12V:552W, -12V:3.6W, +5Vsb:12.5W
Manufacturer  ADATA
AC Input  Input Voltage: 100-240V, 47~63Hz;Input Current: 9A - 10A;Input Frequency: 47 - 63Hz
DC Output  DC Output Voltage: +5V | +3.3V | +12V | -12V | +5Vsb;Total Output: 700W: +5V: 17A, +3.3V:19A, +12V:54A, -12V:0.3A, +5Vsb:2.5A 600W: +5V: 17A, +3.3V:19A, +12V:46A, -12V:0.3A, +5Vsb:2.5A
Connectors  ATX 24 Pin Connector: 1;EPS 8 (4+4) Pin Connector: 2;Molex 4 Pin Connector: 2;SATA Connector: 5;
PFC Type  > 0.99 @ Typical load
Fan Information  Fan Size: 120mm;Fan Bearing: Sleeve Bearing Fan;Fan Speed: 2400 ± 10% RPM
Safety and Environmental  OVP / OPP / SCP / UVP / OTP / SIP
Dimensions  140 x 150 x 86mm