AeroCool термо паста Thermal compound Fuzion 1g 13.5 W/mK - ACTG-NA61210.01
- €5.96 | 11.66лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTG-NA61210.01 |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 1 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 13.5 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.6 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 1200 poise |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30° ~ 130° |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Non-electric conductive materials ensure safe usage |
| БАРКОД EAN-13 | 4711099470938 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)