Dell Latitude 3120 2-in-1
- €167.00 | 326.62лв.
| Марка | Dell |
| Модел | Latitude 3120 2-in-1 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Pentium Quad-Core Silver |
| Процесор честота | N6000 1100MHz 4MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | LPDDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI IPS Touchscreen |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)