Dell Latitude 5420
- €360.00 | 704.10лв.
| Марка | Dell |
| Модел | Latitude 5420 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 1135G7 up to 4.20GHz 8MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS |
| Количество | 9 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)