Dell Latitude 5480
- €144.00 | 281.64лв.
| Марка | Dell |
| Модел | Latitude 5480 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 7100U 2400MHz 3MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 SATA SSD |
| Екран размер | 14" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 620 |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C/DisplayPort |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)