Dell OptiPlex 5040
- €79.00 | 154.51лв.
| Марка | Dell |
| Модел | OptiPlex 5040 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 6100 3700MHz 3MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR3L |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)