Dell OptiPlex 5050
- €103.00 | 201.45лв.
| Марка | Dell |
| Модел | OptiPlex 5050 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 6100 3700MHz 3MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 8 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i3 |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Slim Desktop |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)