Dell OptiPlex 7090
- €448.00 | 876.21лв.
| Марка | Dell |
| Модел | OptiPlex 7090 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 10500T up to 3.80GHz 12MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Micro |
| Доп. инфо | DisplayPort Wi-Fi 1x Locked DisplayPort |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)