Genius Блутут мобилна колонка Bluetooth Speaker - SP-915BT Black - 5W, Bluetooth 5.3
- €11.22 | 21.94лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-SP-915BT |
| СИСТЕМА(ТИП) | 1.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 5 W |
| БАТЕРИЯ | 3.7V-1200 mAh |
| ДИАПАЗОН | 180Hz - 15KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth 5.3 |
| BLUETOOTH | Да |
| МИКРОФОН | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bluetooth effect range: 10m Built-in microphone Charging time: 2.5hrs Up to 6 hours playback |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268261834 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)