HAVN комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3 x 140mm - H14 White Fan Triple Pack
- €39.49 | 77.24лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | HAVN |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HVN-FS-H1430-01-TRI |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 30 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 0-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 85.18 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.19 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.25 A |
| НИВО НА ШУМ | 30.8 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Harmonized Flow Hub boosts static pressure and cooling efficiency Harmonized blade edges smooth airflow and minimize turbulence Triple Groove Fluid Dynamic Bearings provide durable, near silent operation |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442513801 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)