Intel NUC5i5RYB
- €90.00 | 176.02лв.
| Марка | Intel |
| Модел | NUC5i5RYB |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 5250U 1600MHz 3MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | M.2 SATA SSD |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Доп. инфо | Wi-Fi |
| Количество | >10 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)