Intel NUC8BEH
- €343.00 | 670.85лв.
| Марка | Intel |
| Модел | NUC8BEH |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 8559U 2700MHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 240GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Доп. инфо | Wi-Fi Card Reader |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)