LG 65QNED7EB3C, 65 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: LG
Код на продукта: 65QNED7EB3C
Размер на екрана, inch  65" (165.10 cm)
Вид на екрана  Flat
Технология  QNED
Резолюция  3840x2160
Smart функция  Smart TV LG ThinQ
Smart асистент  Works with Apple Home, Works with Apple Airplay
Честота, Hz  60Hz
Тунер  DVB-T2/C/S2
Аудио  20W, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Simultaneous Audio Output, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, WOW Orchestra
Мрежа  Ethernet
Безжична мрежа  Wi-Fi Built in
Bluetooth  Bluetooth
Изводи за свързване  3 HDMI, USB, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF In
Енергиен клас  E
Консумация, kWh/1000h  85 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm  144.7 x 25.5 x 89.9 cm
Цвят  Black
VESA размер, mm  300 x 200 mm