Makki Захранване PSU ATX-400W MAKKI-ATX400-120
- €14.57 | 28.50лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-ATX400-120 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 400 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| СЕРТИФИКАТИ | CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 70% |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 2 Molex x 2 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Сребристо |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| ТЕГЛО | 1.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 718910145246 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)