Microsoft Surface Laptop 2 1769 Cobalt Blue
- €403.00 | 788.20лв.
| Марка | Microsoft |
| Модел | Surface Laptop 2 1769 Cobalt Blue |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 8650U 1900MHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | LPDDR3 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 13.5" |
| Резолюция | 2256x1504 QHD 3:2 |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| USB | USB 3.0 |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera Mini DisplayPort IPS Touchscreen |
| Количество | 3 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)