Microsoft Surface Laptop 4 1959 Matte Black
- €414.00 | 809.71лв.
| Марка | Microsoft |
| Модел | Surface Laptop 4 1959 Matte Black |
| Статус | Grade A |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Процесор честота | 4980U up to 4.40GHz 8MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | LPDDR4X |
| Storage обем | 512GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 13.5" |
| Резолюция | 2256x1504 QHD 3:2 |
| Видео карта | AMD Radeon Vega Graphics |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | Defect |
| Доп. инфо | Camera IPS Touchscreen |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)