Microsoft Surface Laptop 3 1867 Platinum
- €450.00 | 880.12лв.
| Марка | Microsoft |
| Модел | Surface Laptop 3 1867 Platinum |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 1035G7 up to 3.70GHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | LPDDR4X |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер | 13.5" |
| Резолюция | 2256x1504 QHD 3:2 |
| Видео карта | Intel Iris Plus Graphics |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Home |
| USB | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera IPS Touchscreen |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)