Noctua Охладител за процесор CPU Cooler NH-U12S TR4-SP3 - AMD TR4/SP3
- €89.47 | 174.99лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NH-U12S-TR4-SP3 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | sTRX4 TR4 SP3 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300-1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 93.4 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.4 dBA |
| РАЗМЕРИ | 125 x 71 x H158mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | NF-F12 PWM premium fan Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2™ TR4/SP3 mounting-kit Anti-vibration pads and fan-clips for second NF-F12 Noctua metal case-badge |
| ТЕГЛО | 870 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018000115 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)