Noctua Вентилатор Fan 140mm 5V, PWM, USB - NF-A14 5V PWM
- €27.61 | 54.00лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A14-5V-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 300-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 5 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 140.2 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.08 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.26 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.3 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM USB |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Scope of delivery: 30cm extension cable NA-AV1 anti-vibration mounts USB power adaptor cable OmniJoin adaptor set Fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100235 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)