Noctua вентилатор Fan 140mm NF-A14 PWM Chromax.black.swap
- €30.17 | 59.01лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A14-PWM.CH.BK.S |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 300-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 140.2 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Scope of delivery 4x NA-AVP1 chromax.black anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.blue anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.green anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.red anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.white anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.yellow anti-vibration pads 4x fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100426 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)