Noctua Вентилатор Fan 80mm NF-R8-redux-1200
- €13.19 | 25.80лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-R8-redux-1200 |
| РАЗМЕР(мм) | 80 x 80 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 35.8 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.035 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.42 W |
| НИВО НА ШУМ | 9.1 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4716123315353 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)