Noctua Вентилатор нископрофилен Fan 120x120x15mm NF-A12x15-FLX
- €23.00 | 44.98лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A12x15-FLX |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 15 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 950-1850 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 94.2 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.9 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100099 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)