Noctua Влагозащитен / Прахозащитен Вентилатор Fan 120mm NF-F12 iPPC-2000-IP67 PWM
- €33.24 | 65.01лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-F12-iPPC-2000-IP67-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 450-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 121.8 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.1 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.2 W |
| НИВО НА ШУМ | 29.7 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Водна и прахова защита IP67 |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4716123315407 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)