Noctua Вентилатор Fan 80mm 5V, PWM, USB - NF-A8-5V-PWM
- €18.41 | 36.01лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A8-5V-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 80 x 80 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 450-2200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 5 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 55.5 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.37 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.75 W |
| НИВО НА ШУМ | 17.7 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM USB |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | 30cm extension cable NA-AV1 anti-vibration mounts; USB power adaptor cable; OmniJoin adaptor set; Fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100310 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)