OEM Термо пад Thermal pad TC550 - 15 x 15 x 1mm - 5.5 W/mk
- €0.92 | 1.80лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | OEM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TC550-15x15x10 |
| ТИП | Термопад |
| ТЕРМОПАД РАЗМЕР | 15 x 15 mm |
| ТЕРМОПАД ДЕБЕЛИНА | 1.0 mm |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 5.5 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.7 g/cm3 |
| ТВЪРДОСТ | Shore C 25 |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40° ~ 150° |
| ЦВЯТ | Син |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)