Seasonic захранване PSU ATX 3.1 750W Gold, Full Modular, PCIe 5.1 - FOCUS-GX-750-V4-WHITE
- €141.96 | 277.65лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Seasonic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | FOCUS-GX-750-V4-WHITE |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 750 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 Molex x 3 SATA x 8 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Бял |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Upgraded to comply with the ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards New OptiSink technology and a stunning white finish Fully Modular Digital Hybrid Fan Control Unsurpassed silent performance in Fanless Mode Individual White Cables with Braided Pattern |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711173878575 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)